Vyhledat
  • kdrone

5 důvodů, proč mít na webu video

Často slýcháme, že každá firma potřebuje mít na webu video. Pojďme se proto podívat na 5 důvodů, proč tomu tak opravdu je.


Více za méně

Známe to všichni - času máme málo, ale informací kolem nás koluje nespočet. Video v porovnání s textem umožňuje spotřebiteli sdělit mnohem více informací ve stejném čase. Sami se zamyslete, kolik textu stihnete přečíst za půl minuty. Pokud se ale 30 sekund budete dívat na video například o výrobě batohu, po jeho shlédnutí budete vědět, jakou má barvu, jak je velký, jaké má funkce, kde a jak se vyrábí apod.


Příběhy prodávají

Lidé potřebují k rozhodnutí informace. Video je výbornou možností jak nejen popsat, ale ukázat spotřebitelům příběh, ve kterém se mohou sami vidět, a velmi efektivně jim předvést benefity prodávaného produktu nebo služby. Nemusí se však jednat jen o příběh popisující řešení určité situace. Zapojte do videa vtip - ten si divák zapamatuje ještě víc a kdo ví, třeba ho bude chtít sdílet i s přáteli.


Čas strávený na stránce

Krátké a výstižné video udrží divákovu pozornost a tím prodlouží jeho čas na webu až

o 60 % v porovnání s webem obsahujícím pouze texty a obrázky. A strýček Google má radši stránky, kde lidé tráví více času.


Kdo to vůbec je?

Když člověk ví, kdo se skrývá za názvem firmy, zvyšuje to v něm důvěru. Nebojte se proto ukázat nejen nejen svůj vzhled, ale odkryjte i část vaší osobnosti, firemní kultury nebo životního stylu. Dnešní doba totiž není jen o jednom prodeji, ale o tom, aby se k vám zákazníci vraceli. A vracet se budou na místa, kterým věří.


Odlište se od konkurence

Ve světě plném firem je video skvělou příležitostí se odlišit od konkurence. Ukažte svůj unikátní výrobní postup, firemní kulturu nebo třeba pozitivní přístup k řešení problémů. Použijte to jako svoji výhodu a vryjte se do spotřebitelovy paměti svoji odlišností.


10 zobrazení0 komentář

Daskabát 178 | Olomouc 779 00 | info@kdrone.cz | Tel: (+420) 734 815 105

© 2019

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • White YouTube Icon